PCA skin - inteligentna pielęgnacja skóry

PCA skin - inteligentna pielęgnacja skóry

To laboratorium jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju profesjonalnych peelingów chemicznych oraz preparatów bazujących na retinolu uznawanym za najskuteczniejszy składnik regenerujący i odmładzający i wykorzystywanym w terapii anti-aging. Retinol to witamina A w czystej postaci, która przede wszystkim stymuluje proces odnawiania komórek. Ma zdolność wnikania w głębsze warstwy skóry, więc jej skuteczność jest bardzo wysoka.

Peelingi chemiczne zawierają najnowsze, wyselekcjonowane medyczne składniki aktywne o działaniu odżywczym, nawilżającym oraz regenerującym.

Efekty:

  • Głęboka regeneracja skóry twarzy.
  • Skuteczne opóźnienie procesu starzenia skóry.
  • Wzrost poziomu nawilżenia skóry.
  • Redukcja zaczerwienień i stanów zapalnych.
  • Pobudzanie syntezy kolagenu i elastyny.
  • Wyrównanie kolorytu skóry.
  • Poprawa gęstości i elastyczności skóry.
  • Spłycenie zmarszczek.

Dostępne zabiegi:

PCA SENSI PEEL
Delikatna formuła peelingu z 6% kwasem TCA zaprojektowana w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Dział a również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym. W zależności od ilości nałożonych warstw peelingu obserwuje się umiarkowane złuszczanie skóry.

Efekty: Wygładzenie, oczyszczenie, Zwężenie ujść gruczołów łojowych, Spłycenie zmarszczek, Pogrubienie cienkiego naskórka i w efekcie zmniejszenie widoczności naczynek. Rozjaśnienie przebarwień.

PCA ULTRA PEEL I
Specjalna formuł a peelingu z 10% kwasem TCA przeznaczona w terapii skóry dojrzałej i odwodnionej. Ultra Peel I jest również stosowany dla różnych typów skóry o różnym stopniu wrażliwości. Pomocny także w niwelowaniu zaburzeń barwnikowych, linii i głębszych zmarszczek, objawów fotostarzenia skóry i zmian trądzikowych. W zależności od ilości nałożonych warstw peelingu obserwuje się umiarkowane złuszczanie skóry.

Efekty: Poprawa gęstości i napięcia skóry, Poprawa nawilżenia, Wygładzenie, oczyszczenie, Spłycenie zmarszczek i bruzd. Rozjaśnienie przebarwień.

PCA SKIN PERFECTING PEEL
Unikalna kompozycja peelingu skierowana do pielęgnacji skór wrażliwych, starzejących się i z przebarwieniami. Ta delikatna mieszanka alfa-hydroksykwasów wyrównuje teksturę skóry, spłyca drobne linie oraz zmarszczki jednocześnie przywracając jednolity odcień skóry. Zabieg stanowi idealne rozwiązanie dla skór wrażliwych oraz wyższych fototypów.

Efekty: wygładzenie zmarszczek, poprawa elastyczności, delikatne rozjaśnienie, odświeżenie skóry.

DETOX GEL
Idealny zabieg dla każdego rodzaju skóry wymagającej oczyszczenia oraz detoksykacji. Połączenie kwasu mlekowego, glikolowego oraz salicylowego ma za zadanie delikatnie złuszczyć, odblokować skórę oraz oczyścić pory.

Efekty: Skóra pozbawiona zaskórników, Odblokowane ujścia gruczołów łojowych. Zmatownie, Przywrócenie równowagi pracy gruczołów łojowych.

OXYGENATING TRIO
Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi, powstającymi na skutek stresu oksydacyjnego oraz działania czynników zewnętrznych. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje naturalny blask.

Wskazania: skóra palacza/szara/matowa, dotlenienie komórek, silna regeneracja, pielęgnacja okolic oczu, zaskórniki zamknięte/skóra z tendencją do zmian trądzikowych,
profilaktyka starzenia skóry, trądzik różowaty/rumień utrwalony.

MASKA TERAPEUTYCZNA RETEXTURIZE THERAPEUTIC PUMPKIN MASK
Maska zabiegowa o działaniu silnie odżywczym zaprojektowana w celu zwiększenia gęstości i napięcia skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB, skóry ze zmianami
trądzikowymi czy nadmiernie rogowaciejącej. Restructurize: Therapeutic Pumpkin Mask łączy keratolityczne działanie enzymów dyniowych oraz kwasu salicylowego ze składnikami o działaniu silnie antybakteryjnym i antyoksydacyjnym w celu przebudowy komórek skóry, wyrównania jej tekstury i koloru.

MASKA TERAPEUTYCZNA CLARIFY THERAPEUTIC SALICYLIC ACID MASK
Formuła maski zaprojektowana z myślą o terapii skóry trądzikowej. Wykazuje jednocześnie działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, szybko i efektywnie oczyszcza skórę, zmniejsza rozszerzone ujścia gruczołów łojowych. Maska zabiegowa zawiera bogate składowo wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym oraz kwas salicylowy o działaniu keratolitycznym, co odpowiada na wszystkie potrzeby skóry trądzikowej.

MASKA TERAPEUTYCZNA DETOXIFY MASK
Czarna maska głęboko oczyszczająca na bazie aktywnego węgla, który skutecznie odblokowuje pory oraz wchłania nadmiar sebum.

PCA skin

inteligentna pielęgnacja skóry

Zapraszam do kontaktu

Nasza lokalizacja

ul. Zbożowa 8
65-375 Zielona Góra

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-19:00
Sob-Niedz: nieczynne

Facebook
Instagram
Scroll to Top
Call Now Button