Kobido

Kobido

Kobido Este Belle
Czy jedynie igła lekarza medycyny estetycznej lub skalpel chirurga plastycznego mogą naprawdę odmłodzić? Nie!

Masaż Kobido to starożytna japońska technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twojej twarzy, wygładzi zmarszczki, ujędrni skórę oraz odpręży ciało. To naprawdę działa!

Metoda Kobido wywodzi się z Japonii. Była to technika pilnie strzeżona przez stulecia i zarezerwowana wyłącznie dla członków rodziny królewskiej. Dziś ten rodzaj masażu cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie jako niezwykle skuteczny, a przy tym naturalny sposób na zniwelowanie oznak upływającego czasu.

Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Masaż rewelacyjnie poprawia kontur twarzy, przywracając mu młodzieńczą wyrazistość i zapobiegając powstawaniu tzw. chomiczków, jednej z mniej lubianych oznak starzenia. Podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, niweluje opuchliznę. Pomaga zmniejszać worki pod oczami czy opadające powieki. Rozprostowuje lwią bruzdę między brwiami i poprzeczne zmarszczki na czole. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna. Cały ten proces odbywa się stopniowo, a zmiany są subtelne, choć zauważalne. Z zabiegu na zabieg zyskujesz coraz lepszy wygląd.

Masaż Kobido ma działanie liftingujące i co ważne, ten lifting odbywa się na wielu poziomach: skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi i mięśni. Dzięki różnym naprzemiennym mniej lub bardziej intensywnym technikom masowania pozwala na zmniejszenie napięcia mięśni mimicznych, dzięki czemu wygładzają się zmarszczki mimiczne, choćby kurze łapki w kącikach oczu. Masaż aktywuje też pozostałe, głębiej położone mięśnie twarzy, które dzięki niemu uczą się pracy na nowo, podnosząc owal twarzy ku górze. Intensywny ucisk stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu poprawia się jej jędrność i napięcie. Z kolei ruch drenujący pomaga odprowadzać z twarzy nadmiar nagromadzonej limfy. Masaż Kobido świetnie działa na opadające powieki. Masaż pomaga też walczyć z napięciami mięśni szczęki, a tym samym z bruksizmem, czyli nieświadomym zgrzytaniem zębami, oraz z bólami głowy.

Wizualne Efekty Masażu Kobido:
Masaż Kobido znany jest jako „niechirurgiczny lifting twarzy”.
Dzięki stosowanym technikom można naturalnie i z biegiem czasu:

  • Zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne.
  • Zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się skóry.
  • Odzyskać młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni.
  • Stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry.

Upiększające rezultaty widać już po pierwszym masażu Kobido, ale dla pełnego efektu najlepiej jest wykonać ich 12, dwa razy w tygodniu. Później warto nadal przychodzić na masaż raz na jakiś czas.

Kobido

Zapraszam do kontaktu

Nasza lokalizacja

ul. Zbożowa 8
65-375 Zielona Góra

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00-19:00
Sob-Niedz: nieczynne

Facebook
Instagram
Scroll to Top
Call Now Button